O firmie

Historia

Doświadczenie w transporcie mamy od 1983 roku, kiedy to założyciel firmy Jerzy Głowacki świadczył usługi transportowe na terenie kraju.  W roku 1992 została powołana spółka, która zaczęła zdobywać rynek zachodni.

W wyniku zmian osobowych w 2001 roku do spółki dołączyli synowie Jerzego: Jarosław i Artur. Od tego momentu nastąpił wyraźny rozwój przedsiębiorstwa.

Dzięki doświadczeniu prekursora Jerzego, wiedzy ekonomicznej Jarosława oraz umiejętnościom technicznym Artura firma Transport-Spedycja Głowacki osiągnęła profesjonalizm w transporcie międzynarodowym, co przyczyniło się do zdobycia zaufania wielu klientów na rynku polskim i zagranicznym.

Firma rodzinna

Jesteśmy rodzinną firmą, która zaczęła swoją działalność od pasji. Współpracujemy wspólnie, osiągając satysfakcjonujące wyniki, które pozwalają nam na zawieranie kolejnych umów z naszymi klientami.

Współprowadzenie razem firmy nie jest w dzisiejszym świecie jednak proste, ale wiemy, że sprzyja nam wspólne zamiłowanie do samochodów i transportu, podpatrzone od ojca, który służył wiedzą, radą i umiejętnościami.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez pięć dni w tygodniu. Zatrudniamy kierowców, którzy zdali u nas „egzamin z zaufania”. Niektórzy z nich pracują z nami od momentu uruchomienia działalności i są naszymi najlepszymi pracownikami. Razem z nimi towary są bezpieczne, a dostawy terminowe. Staramy się, aby Spółka Transport-Spedycja Głowacki  była jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w branży transportowo-spedycyjnej. O tym, że nasza firma z roku na rok umacnia swoją pozycję świadczą wysokie noty w rankingach i wyróżnienia takie jak „Gepard Biznesu”, „Efektywna Firma”. Zdajemy sobie sprawę, że to naszym klientom zawdzięczamy ten rozwój. Od 30 lat  zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

AdobeStock_183300572_Preview

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!